YENİ
ÜYELİK
ŞİFREMİ
UNUTTUM?

1 Kişi Online

GüL..!!

Sevenin GüLü yüz Sevmeyenin Dikeni...!

GüL..!!

yiLer AsLa KaybetMez, KaybediLir.!!.

_____Edep

kınadıgın yerden sınanırsın ey ınsanoglu

_____Edep

kadın edebıyle erkek şerefiyle hayran bırakmalı..!!

SIRAT

KORKSANDA ÖLECEKSİN..KORKMASANDA ÖLECEKSİN..

¥`á`q`ı`z q´û´ñ´é´¥

Sahi neydi o Kural.!! Sevincemi kaybediyorduk?.Kaybedincemi seviyorduk...

black

Siteye Giriş Yaptı

black

Siteye Giriş Yaptı

www.sesliyarimsin.com

www.seslidekeyif.com  Sesli Sohbet tam karşılığı, birbirleriyle konuşan kişilerdir. Ama konuşmanın ve sohbet etmenin yanı sıra bu kelimenin farklı bir anlamı var. İnsanların bütünleşmesi ve bir araya gelmesi, arkadaş olması, arkadaş olması demektir. Sohbet, insanlar arasında samimi bir iletişim sağlar. Ortaya çıkan olumlu etkileşimler, sohbeti benzersiz kılar. Sohbeti yürüten kişiler her zaman bir dizi görgü kurallarına ve uyum kurallarına uymalıdır. Çünkü sohbet eden insanlar belirli bir amaç içindir ve bilinçsizce yan yana gelmezler. İnsanlar duygularını, sevinçlerini ve üzüntülerini paylaşmak için bir araya gelecekler.
Görüşme sırasında ağızdan çıkan kelimelere dikkat edilmelidir. Aksi takdirde gerçekleşecek tartışmalar konuşma hissini önemli ölçüde zedeleyecek ve olumsuz sonuçlara yol açacaktır. Herkesin anlayabileceği bir dilde konuşmak sadece basit bir ifade kullanmalıdır. Entelektüel transferlerin daha sağlıklı bir şekilde gelişeceğini görebilirsiniz. Özellikle canlı sohbette iseniz bu duruma dikkat etmeniz gerekecektir. Kalbindeki her küçük kelime ile yaşayan her insan rahatlıkla konuşabilecektir. Çünkü duygular kelimelerle bütünleşir ve etkileri yoğun bir şekilde yansıtılır.
Sesli Caht Sohbeti sırasında konu hakkında duygusal ve heyecanla konuşan kişi mantık kavramından uzaklaşmamalıdır. Karşınızdaki kişiye anlamsız bir konuşma, bir konuşmada hiçbir anlam ifade etmeyecektir. Unutulmamalıdır ki, “olumlu ve basit bir şekilde empatiye dayalı konuşmalara sohbet denilebilir”.
Genel olarak, herhangi bir kişinin kolayca anlayabileceği gibi, konuşma, aynı zaman diliminde iki veya daha fazla kişinin birbiriyle paylaşımda bulunduğu zamandır. Çeşitli konuları, kişisel duyguları ve düşünceleri içerir. Dilediğiniz zaman sohbet etme fırsatına kolayca erişebilirsiniz. Ancak bazı durumlarda araştırma yapmak çok normaldir. En önemlilerinden biri olan kadınlarla sohbet, insanların katılımdan keyif aldığı bir sohbet ortamıdır. Her erkek kesinlikle saatlerce kadınlarla sohbet etmek ister. Dolayısıyla bu olay sohbette çok önemli bir yere sahiptir.
Sohbet, insanların karşılıklı olarak iyi vakit geçirebilmesi için her anlamda gerekli bir şarttır. Günümüz teknolojileri ile bu aktiviteyi kolaylıkla gerçekleştirebilir ve istediğiniz herkesle konuşabilirsiniz. Öncelikle cep telefonlarının ve sanal iletişim ağlarının yaygınlaşmasıyla saatlerce sohbet edebilirsiniz. Ancak sanal ortamda konuşma hissinin zamanla azaldığı görülmektedir. Çünkü insanların birbirlerini tam olarak anlamaları zorlaştı. Anlık mesajların bazen farklı anlamlara yol açtığı gözlemlenmektedir. Ancak sesli sohbet siteleri,istediğiniz duyguyu özgürce yaşayabileceğiniz bir dönemde olduğunuzu düşünebilir. Herhangi bir topluluğa, arkadaşa veya aramaya ihtiyaç duymadan bu hizmet alanlarında sohbet etmenin tadını çıkarabilirsiniz. İstediğiniz yönde sohbet etmek her zaman en iyi kişiler arası paylaşımdır. www.seslidekeyif.com Keyifli sohbet günleri diler, duygularınızı sınırsız yaşayın...seslisosyete.net

Yazar : kuralsız
02 Mar Çar 00:01
1322 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder


POPÜLER YORUMLAR